افق البرزیک شرکت در حال توسعه با فرصت‌های زیاد است. ما همواره به این سؤال می‌اندیشیم که «چگونه می‌توانیم بیشتر از قبل تاثیرگذار باشیم؟ و گام بعدی برای اثرگذاری بیشتر کدام است؟ ارتباط باز و تعامل مستقیم بین همکاران و مدیران برای دستیابی به پاسخی بهتر و درست‌تر، همواره در افق البرز تشویق می‌شود تا همه ما به عنوان افرادی متخصص که در زمینه مورد علاقه خود فعالیت می‌کنیم، در ساختن آینده‌ای بهتر، بیشتر از گذشته تأثیرگذار باشیم.

سیاست استخدامی شرکت افق البرز رابطه استخدامی طولانی مدت با همکاران است. در افق البرز فرصت‌های شغلی و راه پیشرفت برای تک تک افراد یکسان بوده و استخدام صرفاً بر اساس شایستگی، صلاحیت و توانایی‌ها خواهد بود. شرکت در استخدام افراد هیچ‌گونه تبعیضی به واسطه سن، جنسیت، مذهب، قومیت و عواملی از این قبیل نخواهد داشت. این سیاست در همه عرصه‌های استخدام از جمله گزینش، واگذاری پست سازمانی، تشویق و تنبیه، اخراج و برخوردار بودن از مزایا و آموزش‌ها، یکسان و موثر خواهد بود. موفقیت افق البرز مدیون همکاران ارزش آفرین است. همکارانی که دارای دانش بالا، انگیزه زیاد، صمیمیت و علاقه‌مند به تقسیم تجربیات خود و حمایت از شما در کارتان بوده و بزرگ‌ترین سرمایه شرکت هستند.

متقاضيان استخدام در گروه صنايع افق البرز ابتدا فرم استخدام را تکميل و به آدرس ایمیل m.mortazavi@ofoghealborz.com ارسال فرمايند، پس از بررسي اطلاعات دريافتي، درصورتي كه متقاضي حايز شرايط اوليه باشد جهت شروع روند همكاري با وي تماس گرفته خواهد شددریافت فرم استخدام